Warsztaty kulinarne dla dzieci uczą poprzez świetną zabawę

Warsztaty kulinarne dla dzieci Kraków - ta niebywała oferta każdego usatysfakcjonuje.

Dzieci lubią brać udział w gotowaniu – przynosić i wybierać składniki bądź ozdabiać ciastka. Chcesz rozwijać zapał kulinarny swojej pociechy? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci kształtuje kreatywność młodych kucharzy

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie kursu dzieci nie tylko nabywają praktyczne umiejętności, ale , co bardzo ważne, uczą się niezależności oraz rozwijają swoją kreatywność. A równocześnie doskonale się bawią. Łączenie ciekawych smaków, wybieranie oraz mieszanie ingredientów oraz ćwiczenie prostych przepisów – to wszystko powoduje, iż maluchy ochoczo eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają też zasady, jakie panują w kuchni, co niewątpliwie podnosi ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach biorą udział też rodzice, dlatego jest to świetna sposobność do spędzenia wspólnie kilku godzić z dzieckiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a potem spróbować tego, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z profesjonalnym szefem kuchni

Zajęcia organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny zegarowe. W czasie kursu maluchy przyrządzają deser oraz danie główne. Mali adepci kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – spróbować swoich sił w pieczeniu ozdobionej świeżymi dodatkami, pachnącej tradycyjnej pizzy, albo przyrządzić pyszny makaron na słodko lub słono. W czasie warsztatów grupa przygotowuje także przepyszną deser – mus z kruchym ciastem i polewą. Nauka połączona z zabawą to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu, a samodzielne przygotowywanie ulubionych potraw daje dzieciakom dużo satysfakcji. Nawet bardzo krnąbrne dziecko będzie z zaangażowaniem przykładać się do przyrządzania smacznej pizzy bądź ozdabiania deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje zawodowy szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobry kontakt z maluchami.

Kontakt z nami:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]