Zalety rolet dzień i noc

Rolety dzień i noc to jeden z najbardziej lubianych rodzajów rolet. Roleta dzień noc jest znakomita do wnętrza dla osób, które chcą kontrolować ilość światła w pomieszczeniach. To również doskonały sposób na zaaranżowanie pokoju, który zapewni nam odrobinę prywatności – do gabinetu, pokoju dziecka lub sypialni, ale bez efektu całkowitego zaciemnienia. Najbardziej lubiany rodzaj rolet dzień noc to zebra. Wyrób dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach – mini, standardowym lub na wymiar.

Rolety dzień noc w salonie i pokoju dziecka

Roleta dzień noc zebra to model wykonany z pasków w różnych barwach. Trójkolorowy materiał lub rolety w pasy o tej samej barwie, a innych odcieniach, to kolejna propozycja na aranżację i ożywienie każdego wnętrza.
Do jakiego pomieszczenia będą pasować rolety dzień noc? Możliwości są wręcz nieograniczone. Dobrze dobrany kolor ożywi lub stonuje atmosferę wnętrza. Średni poziom zaciemnienia gwarantuje mini roleta dzień noc, dlatego trafionym pomysłem jest zamontować ją w salonie i innych pomieszczeniach, w których nie chcemy nadmiaru promieni słonecznych, ale nie potrzebujemy stuprocentowego zaciemnienia. Może to być także pokój dziecka lub łazienka.

Rolety dzień i noc – zastosowanie

Oprócz wymienionych powyżej pomieszczeń, w których zbyt duże natężenie światła może zakłócić odpoczynek lub spanie, jest jeszcze kilka możliwości na zastosowanie rolet dzień noc. Jakich? W pokoju, gdzie duża powierzchnia jest przeszklona. Masz taki salon? Postaw na roletę dzień noc, która pomoże Ci w regulacja natężenia światła lub zaciemnienia, na przykład w trakcie wieczornych seansów z rodziną.
Rolety dzień noc wkomponują się też w każde nowoczesne wnętrze, do których nie nadadzą się firanki i klasyczne zasłony. Rolety w pasy – poza funkcją zaciemniającą – pełnią również rolę dekoracyjną. Rozbudowana kolorystyka i nowoczesne wzornictwo powodują, że wnętrze może nabrać minimalistycznego bądź nowatorskiego charakteru. Reasumując: po rolety dzień i noc sięgnij, jeżeli pragniesz uzyskać efekt niepełnego zaciemnienia.