Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Sprawdź, gdzie zamówić drukarkę 3D

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Szacuje się, iż używając drukarek 3D oraz innych produktów Stratasys można nawet o 90 procent zmniejszyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Kluczowe idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, innowacyjnej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest odmianą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – cechuje się prostą obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można błyskawicznie otrzymać jednakowe makiety, co jest niezmiernie pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w rozmaitych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Druk jest trwały i dokładny, a podczas procesu wydruku nie tworzą się wypaczenia ani przemieszczenie się warstw.

Kontakt z nami:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]