Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Jeśli chcesz kupić słoiki z kranikiem, skieruj się tutaj

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest świetną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, oranżad, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego atutem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]