Rodzaje kontenerów budowlanych

Chcesz kupić kontener KP 7? Wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener na gruz – wybierz najwyższą jakość

W Polsce produkcją trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się użyczaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać ze sporej ilości wariantów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach często wykorzystywane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Kontakt z nami:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]