Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Znajdź drzwi drewniane na wymiar

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się ponad 15-letnią praktyką w produkcji wszelkiego typu modułów okien i drzwi drewnianych. Okres obecności na rynku sprawił, iż jego specjaliści gwarantują odbiorcom najlepszą jakość usług i wytwarzanych produktów. Okna przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale też ich trwałość, będące wynikiem zastosowania podczas ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Poza oknami Oknostol oferuje także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej ekspertom firmy przyświeca troska o zachowanie kilku ideałów: satysfakcji użytkownika, całkowitej wygody eksploatacji produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, a także najwyższej jakości.

Oknostol – producent drzwi i okien drewnianych z Małopolski

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien cechuje się ogromną dbałością o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar oferowane przez to przedsiębiorstwo to wspaniały wybór dla wymagających konsumentów poszukujących solidnych oraz całkowicie ergonomicznych produktów. Zapewniają one domownikom maksymalny komfort – skutecznie odgradzają od zewnętrznych hałasów i są znakomitą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko zimą, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów – są one zaopatrzone w systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich niestereotypowe, interesujące wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, ponieważ produkowane są tylko z materiałów najwyższej klasy.

Drzwi drewniane – wszechstronna obsługa

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się też w obszarze kontaktów z klientami. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol może liczyć na nieodpłatne doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pomiar w mieszkaniu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich spersonalizowanym szkicem, bezbłędnie dostosowanych do konkretnych wyobrażeń. Odnosić się to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale również ich formatu.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]