Papierowe serwetki – na stole w każdej restauracji i barze

Tu kupisz serwetki papierowe

Serwetki gastronomiczne to materiały higieniczne, które powinny być elementem wyposażenia każdej herbaciarni, restauracji lub innego lokalu podającego pożywienie. Jakie rodzaje serwetek są zwykle wybierane? Co trzeba mieć na uwadze przy ich zakupie?

Serwetki gastronomiczne – gdzie się je wykorzystuje?

Papierowe serwetki są używane w rozmaitego typu lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez pizzerie, zakładowe i przedszkolne stołówki, domy weselne, herbaciarnie, aż po puby. Te jednorazowe materiały higieniczne wspaniale zastępują standardowe serwetki wyprodukowane z materiału, a jednocześnie pozwalają zlikwidować koszty ponoszone na ich prania i przechowywania. W sprzedaży dostępne są wszelkiego typu serwetki papierowe – jednowarstwowe chusteczki dyspenserowe wykorzystywane w barach samoobsługowych, a także mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się w trakcie użycia, dzięki czemu znakomicie spełniają swoje zadanie.

Serwetki gastronomiczne – wybierz najwyższą jakość

Chciałbyś wyposażyć swój lokal gastronomiczny w wysokiej jakości serwetki jednorazowe? Zwróć uwagę na produkty dozowane pojedynczo. Pozwala to na osiągnięcie sporych oszczędności, zmniejszając zarazem ilość wytwarzanych odpadów. Popularnością cieszą się też dekoracyjne serwetki papierowe, obecne w sprzedaży w wielu kolorach – są one produkowane dla restauracji, w których niezmiernie istotne jest zachowanie najlepszego wrażenia. Warto osobno napomknąć o składanych papierowych serwetkach marki Tork charakteryzujących się wysoką wytrzymałością i rewelacyjną wręcz absorpcją wody. Produkty te można kupić zarówno w wersji do standardowych dyspenserów na stolik (horyzontalnych i wertykalnych), jak i dyspenserów do zabudowy lub na ladę.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]