Mydło antybakteryjne – chroni przed drobnoustrojami i patogenami

Sprawdź, gdzie zamówić mydło w piance

Mydło dezynfekujące eliminuje z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne groźne patogeny. Czym powinno charakteryzować się mydło w płynie, by sprostało oczekiwaniom przeróżnych konsumentów? Gdzie używane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła antybakteryjnego

Mydła o właściwościach antyseptycznych wykorzystywane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez zakłady pracy, przemysł spożywczy czy placówki medyczne. W sklepach dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, zalecane do mycia ciała, włosów i skóry wrażliwej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi pojemnikamizapewniających wysoki stopień higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance stanowiące produkt niezmiernie ekonomiczny – pozwala uzyskać aż 2,5 tyś. doz mydła z litrowego opakowania. Mydło w piance efektywnie myje, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i bez trudu zmywa.

Naturalne mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła antybakteryjne dostępne w asortymencie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Mydła dedykowane osobom z delikatną skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników i innych czynników alergicznych – można z nich korzystać często, bez narażenia się na podrażnienia. Niektóre produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel poświadczającym wysoką jakość i nadawanym kosmetykom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]