Gdzie kupić najlepsze profesjonalne drukarki 3D?

Co warto wiedzieć o drukarka 3D dystrybutor?

Jednym z pierwszych na rodzimym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Kluczowym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma urządzenia do druku przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Kolejnym filarem są usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D i skanowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, FDM oraz SLA, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, DMLS, FDM oraz SLA, SLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, a także jedynym dystrybutorem sprzętu firmy Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. To najszersza w Polsce oferta aparatów do druku 3D – ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście propozycji skanerów 3D. Co więcej CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym też materiały wysoko specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 1010, Ultem 9085 i pozostałe (elastyczne, biokompatybilne, inżynieryjne, dentystyczne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi CadXpert posiada również filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Specjalistyczne oraz biurkowe drukarki 3D

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do nabywców prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, biznesmenów oraz reprezentantów różnych sektorów (urządzenia marki Stratasys). Firma CadXpert działa jako sklep online, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy są zainteresowani procesem wydruku 3D, potrzebują omówić z profesjonalistami swoje projekty lub możliwości techniczne konkretnego urządzenia z oferty sklepu, powinni przyjechać do małopolskiego punktu. CadXpert gwarantuje też szeroką obsługę posprzedażową: wsparcie merytoryczne i techniczne, przeszkolenie z obsługi zakupionych urządzeń czy serwis (w tym również pogwarancyjny).

Drukarki 3D – teraz również w zasięgu niewielkich firm

Jaką wysokość osiągają ceny urządzeń do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Nawet małe albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może zakupić profesjonalną drukarkę lub skaner 3D. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku 3D szybko się zwróci – w przypadku sektorów, takich jak stomatologia, odlewnictwo, medycyna czy motoryzacja, samodzielne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych czynności, będzie namacalną oszczędnością dla budżetu firmy.
Sektor sprzętu do druku przestrzennego wciąż się rozwija – wraz z postępem idą nowatorskie technologie oraz rozwiązania, na które kilka lat temu było stać jedynie gigantyczne korporacje. Obecnie – za sprawą obniżenia cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają również niewielkie firmy, te z o wiele niższym budżetem. Narzędzia do drukowania 3D są stale ulepszane i modyfikowane, z miesiąca na miesiąc obniża się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy zmniejszenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Kontakt z nami:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]