Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Jeśli szukasz etykiet na bimber, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od wieków i od samego jego początku najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć alkoholu na urodziny, Sylwestra czy wesele. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – wyróżnij się pośród gości

Na weselach alkohole nie tylko stoją na stołach, ale też dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarek jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Ale takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w interesującą pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można ulokować informację o dacie i miejscu wesela, imionach nowożeńców bądź słowa podziękowania. Etykiety weselne można nabyć w rozmaitych wzorach oraz kolorach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można użyć nie tylko przy okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Udekoruj swoje alkohole personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można ozdabiać butelki z domowej spiżarni. Jeżeli produkujesz swoje soki, wina czy nalewki i dzielisz się nimi z rodziną albo kolegami nawet bez okazji, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę zwyczajnej butelki. Ponadto flaszki można także oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]