Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Znajdź maseczki ochronne

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, nieodwołalnie przeistoczyła nasze kontakty z innymi ludźmi oraz bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego nakładają obowiązek stosowania określonych środków, które mają ochraniać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do urzędu bądź supermarketu, gdzie na ogół przebywamy w większym gronie ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia założyć na nos i usta ochronną maskę. Co natomiast uczynić, jeśli mamy trudności z zaczerpnięciem oddechu w zwykłej maseczce z materiału?

Trwała maseczka wielorazowego użytku w formie mini przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maski ochronne są nieporęczne i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, powinny zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed stycznością z patogenami w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa usta i nos, ale w tym samym czasie umożliwia swobodne oddychanie. Jej kluczowymi plusami są komfort, solidność oraz nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta mini przyłbica sporządzona jest z surowców, dzięki którym może być stosowana wiele razy. Jej przysłonę z folii PET po każdym użyciu można zdezynfekować, a samą całość można też wyprać ręcznie (do trzydziestu razy) za pomocą mydła.

Kto może korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Mini przyłbicę poleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby chorujące na astmę, mające ukończony 50 rok życia czy regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić maseczki ochronne w czasie pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield marki Vitberg nie utrudnia ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Ludzie młodzi zapewne docenią także to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]