Dlaczego warto zamawiać butelki szklane i słoiki w polskiej hurtowni?

Przejrzyj szeroką ofertę hurtowni słoików szklanych.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż przeważającą częścią rynku towarów spożywczych rządzą potężne marki, jest to także branża, w której doskonale radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile zachęcą klienta do swojego pysznego, unikalnego albo zdrowego produktu. Gotowa do sprzedaży żywność musi być opakowana tak, aby produkt dłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w butelki i słoiczki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie to sposób na zmniejszenie kosztów

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo soki, konfitury albo pasztety, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Nabycie butelek i słoików w hurcie będzie zatem dla niego zarówno formą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając towar w hurtowych ilościach z reguły można spodziewać się sporego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u polskiego hurtownika butelek i słoików. Tym sposobem również otrzyma je o wiele szybciej.

Co znajduje się w asortymencie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki szklane (doskonałe do rozlewania wina, soków czy piwa) i słoje. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1400, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Firmy posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać nabyty towar osobiście ze składu sprzedającego. Razem z słoikami bądź butelkami w hurcie można również nabyć większą ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do wybranego typu opakowania.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]