Derki dla koni – komfortowe okrycie ochronne

Dowiedz się, gdzie nabyć derki dla koni, wejdź na horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derka specjalne okrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny oraz osłonę przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można dziś zamówić w internetowych sklepach jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – dobierz dodatkowe akcesoria

Właściwa derka to nie wszystko – ważne są też specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, a także zapewniają koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Kontakt z nami:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]