Czy są zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Nescafe Dolce Gusto kapsułki, znajdziesz na http://tinyurl.com/wye6eh2

Ekspresy z systemem Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w pejzaż naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do aromatycznych mieszanek kawy. Konesery tego napoju z czasem zrozumieli, że nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, toteż na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły powoli podbijać serca miłośników kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym również z Polski. Rzecz jasna, kiedy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który oferuje wyśmienitą czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o pojemności 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach online jest zazwyczaj o kilkanaście procent mniejszy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę albo poszukajmy na stronie sklepu spisu ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]