Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Po więcej szczegółów o Renault części zajrzyj tu

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]