Czapraki – wchłaniają wilgoć i chronią skórę konia

Znajdź potniki.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – budowa i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które zapewniają zwierzęciu wygodę, a zarazem chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów świetnie chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni bądź uszyte z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby bardzo dobrze dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a jednocześnie podnosiły komfort jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również estetyczne. Produkty te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Kontakt z nami:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]