środki czystości sklep internetowy, profesjonalna chemia gospodarcza

Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Aby utrzymać czystość – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są właściwe sprzęty oraz środki. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla kogo?

Oferta profesjonalnych środków czyszczące skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnych powierzchni – również tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o likwidacji charakterystycznych zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, wykwitów pleśni bądź osadu z tłuszczów.

Konserwacja powłok za pomocą chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają także na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni w znacznym stopniu narażonych na destrukcyjne działanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki do zabezpieczenia metali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, a także środki chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale także nadają im piękny wygląd.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]