Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Jeśli chcesz zamówić spodnie bryczesy, powinieneś odwiedzić ten adres

Jazda konna wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, ogromnych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale też odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Ogromny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, dzięki czemu minimalizują ryzyko otarć naskórka. Dobrze wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a przy tym nie krępować ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym dżokej będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak kupić najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych surowców zapewniających dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, obejmujący także uda i łydki. Oddzielną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one mieć warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort termiczny w czasie jazdy. Znaczenie mają również walory użytkowe – liczne kieszenie czy elastyczne zakończenia nogawek.

Kontakt z nami:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]