bagażniki dachowe

Box dachowy – pojemny i elegancki bagażnik dachowy

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport dużej ilości bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku istnieje wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele bazowe na relingach, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy korozję. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika powinien być dostosowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują głównie osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku pojazdu.

Kontakt z nami:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]