Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się tańcami lub pysznym jedzeniem bez strachu, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, bankietach, podczas eventów firmowych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na 100 osób. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Dla kogo namioty imprezowe?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także na przykład pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zlecane im przez klientów. Namiot imprezowy to podstawowy element letniego przyjęcia!

Charakterystyka namiotu na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi charakteryzują się najwyższej jakości namioty na imprezy . Sprzedaż tego asortymentu odbywa się zwykle poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Możemy również maskownice w kilku kolorach.