balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskich – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin czy obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także wspaniała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]