Oświetlenie dla automotive i mobility – zamów je u producenta z Krakowa

Jeśli szukasz oświetlenia do autobusów, koniecznie odwiedź tę stronę.

Oświetlenie samochodowe to niesłychanie istotny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Nieprawidłowe ustawienie świateł czy zbagatelizowanie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie spowodować groźną sytuację na trasie, co nierzadko kończący się kolizją. Stosowanie wysokiej jakości oświetlenia jest niezbędne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe każdego dnia bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z producentów wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów rolniczych, off-road i specjalnych

W praktyce w ofercie OE Industry znajdziemy każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp bocznych, tylnych i przednich do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka oferuje również LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w ciężkich warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego maszty oświetleniowe, najaśnice oraz naświetlacze, które wykorzystywane są m.in. przez kierujących pojazdami agro, specjalnymi i off-road. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich lub pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też wykorzystywane przez niektóre służby światła niebieskie oraz białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które zdecydowanie poprawiają komfort życia zawodowych kierowców spędzających mnóstwo tygodni w trasie. A to tylko wycinek produktów OE Industry.

OE Industry szczegółowo analizuje potrzeby swoich odbiorców

Partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta jest czymś więcej niż typowym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To doświadczona kadra ekspertów gotowa zrealizować wizję klienta, tworząc najwyższej jakości oświetlenie od początkowego zarysu, przez budowę prototypu, aż po certyfikację reflektora. Co ważne, OE Industry udziela także wsparcia posprzedażowego. Wskutek zaangażowania w wieloaspektowe testowanie nowych produktów, budowania wykwalifikowanego zespołu ekspertów i głębokich analiz oczekiwań swoich kontrahentów, spółka OE Industry zyskała pozycję światowego lidera w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Kontakt z nami:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]