Zabudowy samochodowe na zamówienie – o producencie

Sektor związany z transportem wciąż się rozwija, a to dzięki globalizacji, jak również otwierania się nowych rynków na import i eksport. Jednoczenie potrzebuje także coraz to nowocześniejszych rozwiązań, przede wszystkim tych związanych z udoskonaleniem procesów przewozu produktów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzech dekad odpowiada na wymogi nieprzerwanie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –kubaturowe, BDF oraz solo

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w wytwarzaniu zabudów samochodowych. W ofercie firmy znajduje się produkcja zestawów kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe), solo (na przykład z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To też producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym wojska oraz zespołów specjalnych. Do produkcji używane są jedynie materiały najwyższej jakości, dostarczane przez sprawdzonych partnerów. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie trzydzieści lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na opracowywanie nowatorskich projektów na najwyższym poziomie, co poświadcza między innymi sukces strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych z myślą o transporcie niezwykle delikatnych towarów.

Producent przyczep – kompleksowe usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (we własnym zakładzie w mieście Malnia albo w paru autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy dokonywane są na obszarze całej Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o wygodę nabywców, którzy wykonują serwis na własną rękę. Części zamienne do przyczep spółki są dostępne od ręki, co redukuje okres wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu w znacznym stopniu skraca to serwis zarówno błahych usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Zdjęcie dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.