Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Zleć catering firmowy Katowice na lastrada.pl.

Rozmowy biznesowe, szkolenie bądź konferencja – każda pokaźniejsza firma na pewno w końcu stanie przed koniecznością zaplanowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie posiłków i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli planowane spotkanie przyciągnie masę osób, warto zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering firmowy – przekąski, które można spożyć w mgnieniu oka

Konferencje i warsztaty biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 7-8 godzin, często nawet przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich partycypanci dostają szczegółowy harmonogram wykładów, między którymi przewidziane są zazwyczaj trzy niedługie przerwy, w trakcie których nie da się spożyć kompletnego obiadu w okolicznej jadłodajni. Stąd konieczne jest zagwarantowanie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w ciągu przerwy, a o ile organizator zezwoli, również zabrać na salę, w której trwa prelekcja. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z małym poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia dłoni i koszuli. W ramach usługi cateringu dla firm udostępniany jest też sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – istotna część szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, daje wszak uczestnikom chwilę odprężenia po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Oprócz tego jest to także sposobność kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w bardziej hermetycznej grupie przedmiotów roztrząsanych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który działa na korytarzach biurowców, w żadnym razie nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów lub płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z tekturowych kubeczków, gryząc kupione po drodze w sklepie lub własnoręcznie zrobione sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podkreśli więc wagę spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o komfort uczestników.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]