Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

Dowiedz się więcej o lokalu na 18 urodziny w Krakowie.

Nierzadko z okazji urodzin, różnych rocznic czy imienin nie urządzamy żadnych spotkań z przyjaciółmi i krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednakże są takie „kamienie milowe” życia, których odpowiednie świętowanie jest wręcz obowiązkowe, a jednym z nich jest bezsprzecznie pełnoletność, a więc tzw. “osiemnastka”.

Sala na 18 urodziny – zorganizuj wielką imprezę

Wraz z nadejściem pełnoletności zachodzi mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem pić i nabywać alkohol, oddawać głos w wyborach, może założyć firmę czy pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych tematach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość wyprawienia ogromnej imprezy ze znajomymi. Da się znów zrobić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie będzie. Więc lepszą drogą jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Nierzadko grupa przyjaciół postanawia wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia dość pojemnego lokalu, ale równocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje wyśmienite menu imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie w plenerze? Wynajmij salę na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – latem można postawić w nim przestronny namiot i wyprawić zabawę z grillem.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Każdy ma świadomość, iż osiemnastka to impreza, na której młodzi dorośli piją napoje wyskokowe. Polecamy w związku z tym koniecznie zadbać o to, aby niepełnoletni, a przecież może ich nie brakować wśród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Właściwy wystrój sali również jest bardzo ważny, aby goście całkowicie wczuli się w ducha imprezy. Warto zatem wybrać salę na urodziny, która zadba o przystrojenie ścian według podanych wytycznych, jak również dobrze rozstawi stoliki z przekąskami i napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie świetnie sprawdzi się menu koktajlowe, bazujące na drobnych przekąskach “jeden kęs”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostosuje kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do zasobności portfela i zasobności portfela klienta.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]