Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne – powierz je specjalistom

Tłumaczenia specjalistyczne to rodzaj przekładów, które wymagają nie tylko doskonałej znajomości języka obcego, ale również umiejętności posługiwania się terminologią danej branży. Jesteś zainteresowany tłumaczeniami medycznymi, naukowymi bądź technicznymi? Sprawdź, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tłumacza.

Tłumaczenia specjalistyczne – jakie dokumenty przekładamy

Tłumaczenia specjalistyczne obejmują wiele dyscyplin nauki i wymagają od translatora znajomości fachowego słownictwa, przygotowania merytorycznego, a także wieloletniego doświadczenia. Z reguły translacji dokonują profesjonaliści posiadający praktyczną wiedzę w danej dziedzinie – osoby po studiach medycznych czy prawniczych, inżynierowie, itp. Najczęściej przekładane są dokumenty i teksty ubezpieczeniowe, prawniczo-sądowe, medyczne, techniczne, naukowe, ekonomiczne, marketingowe, informatyczne, listy motywacyjne i CV, instrukcje obsługi, prace magisterskie i licencjackie, dokumenty samochodowe, literatura czy strony internetowe, ale katalog jest otwarty i wciąż się poszerza.

Gdzie zlecić tłumaczenia specjalistyczne w Poznaniu

Poszukujesz doświadczonego biura, które przełoży na język ojczysty instrukcję obsługi, przetłumaczy tekst medyczny lub wykona przekład literacki? Biuro Junique współpracuje ze profesjonalistami z wielu dyscyplin, oferuje translację w ponad 100 językach, jak również wykonuje tłumaczenia specjalistyczne między dwoma obcymi językami. Zlecenia można przesyłać przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a redakcja dokonywana przez native speakerów gwarantuje, iż przekład jest perfekcyjny. Cena za wykonanie usługi jest uzależniona od branży, poziomu skomplikowania tekstu oraz języka.