Profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

Utylizacja starych mebli Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb

W większości domów znajduje się piwnica i strych. Zazwyczaj miejsca te przeznaczone są na składziki na najróżniejsze starocie. Zwykle wszystko to, czego nie używamy, wynosimy albo na strych, albo do piwnicy. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości okaże się być nam potrzebna? W takiej sytuacji można postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie strychów oraz piwnic.

Opróżnianie piwnic i strychów – co może usunąć firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi, które cieszą się coraz większą popularnością. Stawiają na nie osoby, które z przeróżnych przyczyn muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Profesjonalna firma może usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o małe przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale nawet meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą wykonują firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miejscowościach, to świetny wybór, jeżeli na strychu lub w piwnicy schowaliśmy nieużywane fotele, kanapy, szafy, a nawet meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest bardzo dużym wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że nierzadko na terenie mniejszych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się tylko 2-4 razy w ciągu roku, ponieważ zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze oferują specjalistyczne firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy zajmujące się sprzątaniem strychów oraz piwnic są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady i zbędne przedmioty. W ofercie znajduje się również podstawienie właściwego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, troszcząc się o ich prawidłową utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy firmy zatroszczą się o to, by podczas prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Kontakt z nami:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]