Pokoje w Gdyni – nie tylko hotel

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miast województwa pomorskiego – z małej rybackiej wsi założonej w latach dwudziestych XX wieku szybko przeobraziło się w nowoczesną aglomerację, która przyciąga turystów i inwestorów. Chciałbyś przyjechać na wczasy do Trójmiasta? Sprawdź, co zwiedzić i gdzie najlepiej znaleźć pokoje w Gdyni.

Zabytki i bed and breakfast w Gdyni

Jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Podróżnych przyciągają m.in. muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne stragany, trasy spacerowe i restauracje. W czasie wczasów w Gdyni warto też odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać piękną panoramę miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z pociechami dostarczy z kolei infobox – nowoczesna budowla z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Pragniesz przyjechać na parę dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Miasto to posiada rozbudowaną bazę noclegową obejmującą prywatne pensjonaty, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, sieci hotelowe, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto zdecydować się na tę ostatnią propozycję?

Bed and breakfast w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne gwarantują turystom najwyższy komfort i prywatność, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z osobną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, telewizorem, jak również deską do prasowania, czajnikiem oraz żelazkiem na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Pokoje w wersji bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i wyśmienite posiłki w atrakcyjnej cenie.