Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Kliknij tutaj, aby zamówić organizację przyjęć.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Ale popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przybywa grono bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to także komunie, chrzciny czy „18-tki”. Jeśli spis gości jest bardzo długi, zwykle nie damy rady zaplanować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie pasującego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – zapewnij uczestnikom imprezy najlepsze warunki

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. imieniny czy osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, gościom trzeba przygotować nie tylko miejsce, w którym skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast zabawy, w których znaczną część gości mogą najmłodsi, m.in. chrzty czy komunie, dobrze jest urządzać w miejscu, które prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się za szybko świętowaniem i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Przekąski oferowane zaproszonym także muszą być dopasowane do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zadba o apetyczne menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Przyjęcia okolicznościowe – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Znalezienie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, jest całkiem proste, aczkolwiek niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal dworskim duchu odbywają się tu chrzciny, komunie oraz – oczywiście – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których komfortowo można ugościć ogółem do 130 osób. Natomiast jeśli przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści mniej więcej 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia oraz dekoracji stołów, poprzez dostarczenia dań, aż po wykwalifikowaną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]