Opieka nad grobem

Zamów opiekę nad grobami Kraków

Wygląd nagrobków zmarłych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – także, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe problemy zaczynają się natomiast, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, takie jak montaż siedzeń oraz pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, które trzeba opłacić specjalistom czuwającym nad grobami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od zakresu pomocy – gdy decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła grób regularnie, musimy pogodzić się z kosztem nawet 400 zł co dwanaście miesięcy. Należy też dodać, iż stawki zależne są również od gabarytów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Kontakt z nami:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]