Monitorowany parking w Balicach – czy warto z niego skorzystać?

Poznaj ofertę parkingu przy Balicach

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]