Meble ze stali nierdzewnej – niezastąpione w gastronomii

W gabinetach medycznych lub salonach kosmetycznych, w kuchniach, i zakładach przetwarzających żywność niezmiernie istotne jest utrzymanie absolutnej higieny. To wymaga nie tylko zastosowania rygorystycznych procedur i korzystania ze środków odkażających, ale także właściwego sprzętu. Przybory i meble użytkowane w takich miejscach nie powinny pochłaniać zabrudzeń, a ich powierzchnia powinna dawać możliwość szybkie i gruntowne mycie oraz odkażanie. tym samym wszędzie tam, gdzie najważniejsza jest higiena, idealnie sprawdzają się meble ze stali nierdzewnej.

Meble ze stali nierdzewnej – okapy, stoły, regały

Meble ze stali nierdzewnej są bardzo często stosowane w fabrykach przetwórstwa spożywczego, piekarniach oraz gastronomii. W kuchniach stołówek bądź lokali gastronomicznych używa się m.in. regały do przechowywania produktów, blaty i stoły. Ponadto warto wspomnieć o zmywakach i okapach, jak również różnego rodzaju stojakach używanych do wyrastania chleba. Efektywne wykorzystanie pomieszczenia zapewnią meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – można z ich użyciem zaaranżować ergonomiczną kuchnię także na stosunkowo małej przestrzeni.

Meble ze stali nierdzewnej dla gabinetów medycznych

Planując kształt mebli ze stali nierdzewnej, producent uwzględnia również wymogi gabinetów kosmetycznych oraz medycznych. Tu największe znaczenie mają stoły i regały pozwalające przechować w sterylnym otoczeniu narzędzia oraz środki używane w czasie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej spełniają wszelkie wymogi stawiane względem wyposażenia używanego w gabinetach lekarskich – pozwalają na utrzymanie jałowości otoczenia, dobrze się prezentują i są wytrzymałe.