Jakie usługi świadczy architekt?

Potrzebujesz porady biura projektów Kraków? Dobrze trafiłeś!

Biuro architektoniczne świadczy zróżnicowane spektrum usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w komfortowym i ergonomicznym domu, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może wykonać pełny projekt obiektu, a następnie aktywnie sprawować kontrolę nad rozwojem prac, zaplanować odnowę budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych mieszkań, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro projektów?

Szukasz pomysłowych, nowatorskich projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle wielu budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie nowoczesny, a równocześnie po prostu wygodny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z najświeższymi nurtami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektowe – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje to m.in. obiekty rekreacyjne, pensjonaty, kawiarnie czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Organizacja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektowe może także rozplanować przestronne i praktyczne szafy wnękowe, które umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]