Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Szukasz aktualnej oferty lokalu na imprezę w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na palacradziwillow.pl.

Imprezy firmowe to nie tylko spotkania integracyjne albo pikniki dla pracowników i ich bliskich, mające za zadanie uformowanie głębszych więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, by celebrować osiągnięte sukcesy, jak również rozmaite bankiety dla wspólników biznesowych, kursy i sympozja. Takie imprezy muszą być właściwie zaplanowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Szukasz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiego lokalu!

Gdy nie posiadamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich eventu, warto rozejrzeć się za propozycjami wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych uczestników eventu. Ważne jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoją estetyką do klasy planowanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla wspólników firmy, podczas których świętowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą być zorganizowane w zwykłej sali. Warto w takich sytuacjach wyprawić imprezę w stylowym miejscu, które zdecydowanie podkreśli prestiż uroczystości. Natomiast jeśli na event poproszeni będą uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie sali należy postawić na lokal, zlokalizowany nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering sumienne firmie

W toku organizacji eventu firmowego nie wolno zlekceważyć tak ważkiego elementu, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Rekomendowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku solidnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówioną lokalizację pysznych dań dla gości, ale też doradzi jakie dania wybrać do menu i zajmie się nakryciem stolików. W czasie ekskluzywnych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali doskonałej obsługi. Wypada zatem szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim teamie wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko pyszne, lecz i zniewalające wizualnie dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy do stołu.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]