Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Potrzebujesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie catering na imprezy w Krakowie? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź lastrada.pl/catering-eventowy/.

Sezon wakacyjny obfituje w niesłychanie modne ostatnio pikniki firmowe i imprezy w plenerze, ale w rzeczywistości każdego tygodnia w przeróżnych miejscowościach kraju odbywają się bankiety, konferencje albo benefisy. Wszystkie te imprezy potrzebują stosownej oprawy, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przygotowane i smakowite posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – jakość oprawy eventu jest istotna

Zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie wyprawisz piknik bądź masz zabookowaną salę na event? To świetnie! W tej chwili natomiast należy zatroszczyć się o to, żeby uczestnicy eventu mieli dostęp do najlepszych gorących posiłków, napojów oraz przekąsek. Miej na uwadze, że podczas prestiżowych bankietów nie godzi się postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i spodziewać się, że uczestnicy obsłużą się sami. Jakość oprawy eventu jest istotna – wygodny rozkład stolików, gustowne dekoracje, a także poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia zapewne będą też zadowoleni, jeśli posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą wyglądać na talerzu niczym w cenionych restauracjach.

Popis live cooking i nie tylko – zalety cateringu imprezowego

Atutem korzystania z oferty cateringu eventowego jest zdecydowanie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi smaczne menu, ale także kompleksowo zajmie się całą jego otoczką. Napoje i potrawy będą dowiezione w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą gości podczas wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uświetnić imprezę popisem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, aby obserwować z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset gości. W czasie ustalania szczegółów zlecenia zasugeruje ona, które zakąski, potrawy i napoje najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]