Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Zamów organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy młodej pary i ich goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będą musieli się zmierzyć, jest zarezerwowanie najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której goście spędzą ten niepowtarzalny wieczór w najlepszych warunkach.

Sala na wesele – jakie okoliczności należy wziąć pod uwagę?

Wybierając lokal na wesele narzeczeni powinna uwzględnić kilka znaczących czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość uczestników zabawy, żeby uzyskać pewność, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu położona jest sala weselna oraz czy droga do niej nie będzie utrudniona. Jeżeli na ślub poproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, warto szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się duża baza hotelowa. Kolejnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli udekorowanie sali, zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i przygotowanie menu. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ze zniewalającą oprawą

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zorganizować przyjęcie ślubne w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ponad setkę gości. Wesele można urządzić też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim zdoła bez mała ok. 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku weselnego z kościoła do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]