Czym zajmuje się biuro detektywistyczne?

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, odszukać bezcenne informacje na temat pracowników, jak również członków rodziny. Profesjonalne biuro detektywistyczne oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi wierności małżonka, warunków i sposobu opieki nad dzieckiem, zasadności wystawienia tzw. L-4 bądź ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym zdobycie cennych danych jest zdecydowanie łatwiejsze.

Agencja detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej pomocy?

Do biur detektywistycznych często zgłaszają się osoby pragnące wykazać niewierność męża lub żony i przedstawić je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia pobytu małoletniego będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez profesjonalne biura detektywistyczne sprawia, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia w szybki i sprawny sposób zdobyć kluczowe dane. Są to m.in. profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich personel ma też biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.