Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Opieka nad stroną www - na tej stronie znajdziesz korzystną ofertę.

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się niezwykle często używanym CMS-em. Ze względu na to, że jest szybki oraz bez przeszkód można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, wykorzystuje się go obecnie do tworzenia złożonych stron oraz sklepów e-commerce. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być źródłem nieprzyjemnych niespodzianek, z tej przyczyny istotną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj okresowej instalacji nowych edycji CMS-a

Utrzymanie strony www na najnowszej edycji oprogramowania jest bezspornie podstawą jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednakże podmioty po utworzeniu strony lekceważą cykliczną instalację nowych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki hakerów lub zawirusowanie. Dodatkowo, mimo że WordPress jest bardzo prostym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z akcydentalnymi problemami z poprawnym działaniem sklepu czy strony. Tym samym ważne jest, żeby czynność tę realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału IT, zaleca się zlecić opiekę nad stroną internetową niezależnemu profesjonaliście.

Opieka techniczna nad stroną – oferta dla freelancerów oraz przedsiębiorstw

Usługa opieki technicznej nad stroną www to oferta kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, zarówno małych jak i dużych podmiotów, którym zależy na wydajnym oraz nieustannym działaniu ich strony, a także ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest również freelancerom oraz blogerom prowadzącym prywatne strony. W elementarnym dostępnym pakiecie znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, usuwanie skutków działania malware i pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W wyższych pakietach oferowane są również rozmaitego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian zawartości, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]