Chrzciny, urodziny, rocznice – o usłudze cateringu okolicznościowego

Skieruj się tutaj, aby zamówić catering okolicznościowy.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i pragniesz świętować go wraz z najbliższymi i kolegami. Niestety jest to liczne grono gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także podjąć ich wybornymi przekąskami i trunkami. Możesz próbować przygotować je na własną rękę, ale przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Ponadto to twoja impreza i chcesz się nią cieszyć, a nie kryć się w kuchni czy robić za kelnera. Dlatego przygotowanie menu na rodzinne imprezy zalecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wspaniale prezentujące się dania na zamówienie

Gdy wymienia się cateringu większość osób myśli najpierw o imprezach firmowych bądź cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza było osobiste zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy naprawdę ogromnej liczbie uczestników rozpatrywał on możliwość skorzystania z zewnętrznej pomocy w tym aspekcie. I rzeczywiście, przez wiele lat firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niewielkich rodzinnych zabaw, a w wielu przypadkach także tych większych, o ile nie było to związane z wynajmem sali. Obecnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy skorzystamy z opcji wynajmu lokalu czy postanowimy zorganizować imprezę w swoim domu bądź ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w wybrane miejsce rewelacyjnie prezentujące się posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w ułożeniu i dekoracji stolików

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą na każdą rodzinną okazję (i nie tylko!). Najlepsi szefowie kuchni bez problemu przyrządzają dania współbrzmiące ze specyfiką wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na chrzciny, na urodziny czy na komunię. Catering okolicznościowy obejmuje też obsługę studniówek, komersów i półmetków. Wypatrując firmy świadczącej taką usługę radzimy postawić na taką, która będzie mogła dopasować menu do potrzeb i – co istotne –budżetu zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, między innymi oferując pomoc w rozstawieniu i udekorowaniu stolików czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]