Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Kliknij w to miejsce aby zobaczyć, kto wykonuje projekty mieszkań Kraków

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasz nastrój. Warto więc zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, zwykle nieodzowny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]