Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

W tym miejscu znajdziesz szczegółowe wiadomości o automatycznym księgowaniem faktur.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa bezustannie szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla większych firm

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko dużych firm, ale też i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają tylko sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, szczególnie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie natrafiają na problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla biur podróży, podmiotów usługowych i hoteli

Nie wiesz czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, więc bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach niepublicznych albo językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się także domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]