Zalety nowoczesnych pokryć dachowych i gdzie je kupić?

Potrzebujesz pokrycia dachowego? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Stosowane przez dekady standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe powoli ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wykonanym z blachy. Liczne atuty tych ostatnich przyczyniły się do tego, że są one świetnym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale także dla inwestorów.

Nieskomplikowany montaż i opcja dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z wielu przyczyn. Po pierwsze ważą dużo mniej niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury dachu, a przy tym też ułatwia przewóz i rozładunek tych elementów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i trwa krócej w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich równe rozstawienie zajmuje na ogół znacznie więcej czasu. Inną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do zasadniczo każdej, także niezmiernie skomplikowanej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę można bez problemu dociąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych pięknie się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starszymi budynkami, zwłaszcza, że mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżnia też lepsza szczelność. Prócz tego łatwo je wyczyścić. W zasadzie wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w przypadku bardziej opornych zabrudzeń np. preparat do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej klasy?

Żeby nabyć pokrycia dachowe wysokiej jakości nie trzeba szukać daleko. Na polskim rynku od 3 dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się ogromny asortyment blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach firmy, rozproszonych na terenie 4 województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, lubelskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego. Produktem flagowym REGAMET są produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się wysoką odpornością na rdzewienie, powstawanie zarysowań, jak również uszkodzenia mechaniczne. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, więc oprócz własnych produktów oferuje także akcesoria dachowe (przykładowo folie dachowe czy systemy rynnowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych najlepszych marek.

Kontakt z nami:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08