Wynajem szalunków – dla kogo jest to rozwiązanie?

Na https://abcszalunki.pl/wynajem/ poznasz unikatową ofertę wynajmu szalunków Kraków

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej stosowanych na budowach technik. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, lecz spotyka się też konstrukcje wykonane z metalu, a czasem również plastiku. Pozostałymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Jednak z uwagi na duże ceny nie wszystkie firmy budowlane mają własne szalunki. Gdy będą potrzebne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

Kiedy postawić na wynajem szalunków?

Kupno swoich szalunków okaże się dobrym rozwiązaniem dla firm często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak przed chwilą wspomnieliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli zaś budowanie fundamentów nie jest główną usługą danej firmy, dobrze rozważyć atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy w sezonie jest bardziej korzystne niż ich zakup. Warto wspomnieć również o komforcie, gdyż trzymanie sporadycznie używanych szalunków może powodować poważne wydatki.

O czym nie zapominać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na ofertę ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – w ten sposób otrzymamy pewność, iż szalunki będą solidne i praktyczne. Naprawdę ważna będzie też dbałość o kontrahenta – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest czas startu prac nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wahania się warto natomiast skorzystać z sieci i dowiedzieć się, co o ofercie danej firmy sądzą poprzedni klienci.

Kontakt z nami:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]