Producent okien drewnianych a renowacja zabytków

Zapoznaj się z ofertą producenta okien Małopolska na http://tinyurl.com/hs4f8la.

Naturalne okna drewniane są niezwykle szykowne i funkcjonalne. Pasują do każdego obiektu – od zabytkowych budynków po minimalistyczne wille. Z jakich materiałów producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i co stanowi o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – okna wyjątkowo pięknie

Okna drewniane gwarantują brak strat ciepła, ponieważ produkowane są z użyciem najnowszych technologii. Producenci okien drewnianych wspaniale je gruntują, a konserwowanie jest banalnie proste. Okna drewniane gwarantują doskonałe wrażenia wizualne, posiadają lśniącą powierzchnię, eleganckie rączki. Mogą być wykonane zarówno z drewna krajowego – na przykład modrzewia, jak i typów szlachetnych (meranti). Organiczne tworzywa w połączeniu z nowoczesnymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak modne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – drewno jako komponent organiczny

Producent okien drewnianych z reguły oferuje system szyb zespolonych, zapewnia niskie straty ciepła oraz funkcjonalność. Naturalne drewno można poddawać dowolnej obróbce, dzięki czemu posłuży przez wiele lat. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza również wytrzymałe drzwi, świetne do starodawnych budowli lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako komponent nietoksyczny jest zupełnie ekologiczny, sprawdza się przy pracach konserwatorskich wnętrz. Rekonstruując zabytek warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, odporne i piękne komponenty drewniane.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]