Okna energooszczędne przed sezonem grzewczym

Jeśli chcesz zamówić okna energooszczędne, koniecznie sprawdź www.oknostol.com.pl/okna/okna-energooszczedne-92mm/.

Wysokiej klasy okna energooszczędne to podstawa, o której nie wolno zapomnieć przy remontowaniu budynku. Najbardziej popularne są okna drewniane, które u producentów znajdziemy w wielu wariantach. Jak są zaprojektowane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – wyprodukowane z ekologicznych surowców

Drewniane okna wykonane są z naturalnych surowców – np. sosny i meranti. Odznaczają się doskonałymi atrybutami, dzięki czemu dorównują produktom z aluminium. Modernizując budynek przed sezonem grzewczym, należy zwrócić baczną uwagę na izolację termiczną stolarki okiennej. Daje to nie tylko komfortowe warunki wewnątrz pomieszczenia, ale przede wszystkim oszczędność materiałów grzewczych. Czynnik przepuszczalności cieplnej musi być optymalny (tj. poniżej 0,8 W/m2), a wtedy osiągamy komfort cieplny w budynku. Ciepło nie ucieka z budynku, a przez szczeliny nie wpada chłód .

Okna energooszczędne – pozbycie się niepożądanego hałasu

Nabywając nowe okna energooszczędne zweryfikujmy kolejny zasadniczy detal – wskaźnik wygłuszania hałasu. Jeśli chcemy cieszyć się wspaniałą ciszą w budynku – kupmy zespolone okna drewniane. Bardzo istotne są także precyzyjne systemy uszczelniające – dzięki nim zamknięte okno nie ulegnie rozszczelnieniu. Warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne, ponieważ nowoczesna technologia zapewnia pozbycie się kłopotliwego gwaru, a także oszczędność opału.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]