Jak znaleźć najlepsze projekty domów góralskich?

Jeśli chcesz zamówić domy góralskie całoroczne, koniecznie odwiedź ten adres.

Drewniana architektura przez lata była wypierana przez domy betonowe. Dziś jednak zaobserwować można fakt, że ich popularność stopniowo się zwiększa. Oczywiście nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane mają bowiem wiele plusów. Najważniejszym jest na pewno styl – dopasowują się zarówno do miejskiej, jak i rustykalnej zabudowy. Ważne okazuje się również to, iż domy drewniane są bezpieczne dla środowiska, gdyż są wykonywane tylko z naturalnych materiałów. Drewno może również absorbować promieniowanie pochodzące od telewizorów i filtrować powietrze, co powoduje, iż ich mieszkańcy lepiej sypiają oraz chronią swoje płuca.

Projekty domów góralskich i nie tylko

Najczęściej wybieranym rodzajem domów drewnianych są rzecz jasna te przypominające tatrzańską architekturę. Nierzadko budowane są z bali, a sposób ich wykończenia nawiązuje do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Oczywiście zauważymy także projekty domów góralskich, które tworzone są we współczesnym guście. Często też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą rozmaite stylistyki – między innymi części betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez strachu możemy zamówić także, jeśli chcemy wybudować je poza górami.

Któremu architektowi powierzyć projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, że na komfort mieszkania w domu góralskim rzutuje przede wszystkim projekt, według jakiego jest wzniesiony. Z tego względu stawiając na podobne rozwiązanie, warto obejrzeć dotychczasowe realizacje architekta i przeczytać, co sądzą o nim wcześniejsi klienci. Istotne jest, aby w jego portfolio było sporo projektów domów góralskich – przez to otrzymamy pewność, iż nasze zlecenie zostanie dobrze wykonane i spełni nasze oczekiwania. Przy wyborze dobrze też dowiedzieć się, czy projektant współpracuje z ekipą, która wybuduje obiekt – w ten sposób inwestycja skończy się szybciej.

Kontakt z nami:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]