Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Potrzebujesz zobaczyć, kto sporządza projekty domów drewnianych całorocznych? Koniecznie skieruj się tu.

Drewniane domy to budowlany hit. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że tego typu budynki nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, ale są także funkcjonalne. Czy w domach z bali można mieszkać także w zimie? Gdzie znaleźć fachowca, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – tańsze niż domy z cegły

Całoroczne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Klienci coraz częściej decydują się na wybudowanie takich posiadłości, ponieważ posiadają one mnóstwo walorów. Przede wszystkim są one tańsze niż klasyczne domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane powstają błyskawicznie, ponieważ są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Odchodzą też prace związane z tynkowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego konstrukcje drewniane mają coraz szersze grono fanów. To połączenie nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Domy drewniane nowoczesne urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Jednak dzięki innowacyjnym elementom dają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zaufaj najlepszym architektom

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości zrobione z surowca naturalnego, co powoduje, że w pomieszczeniach panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu drewna osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich jeszcze ocieplać. Dodatkowym plusem jest nieznaczna grubość ścian, co gwarantuje dużą przestrzeń w budynku. Domy drewniane można konstruować również w zimie, bo całość prac realizowana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Kontakt z nami:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]