Bartłomiej Sitarski – architekt

Na barteksitarski.pl dowiesz się jak skorzystać z doświadczenia dobrego architekta Kraków

Decyzje czekające na nas na początkowym etapie wznoszenia domu decydują o tym, czy spełni nasze oczekiwania. Dlatego warto dobrze zastanowić się nad wszystkimi aspektami i, jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję skonsultować ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować wszystkie pokoje oraz ułatwi przystosowanie domu do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze powinniśmy skorzystać z porad dobrego architekta?

Z architektem łatwiej wybierzesz materiały

Przyszli posiadacze własnego lokum mają niekiedy trudności z wyborem materiałów, z których budynek ma być zbudowany. A ta decyzja okazuje się niezwykle istotna, bo mają one duży wpływ na komfort domu. Ze względu na to, należy jak najszybciej uzgodnić to z architektem i mieć pewność, że w przyszłości będzie nam się dobrze żyło.

Architekt zaprojektuje nasz dom

Dom w tradycyjnym stylu czy może któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Parterowy czy piętrowy? Podobnych wątpliwości budujący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu takich problemów pomoże właśnie architekt. Może zarekomendować któryś z gotowych projektów lub zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Spotkaj się z architektem i uzgodnij wszystkie sprawy

Zanim spotkamy się z architektem, dokładnie przemyślmy swoje potrzeby. Warto również na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jaki budżet posiadamy – architekt będzie mógł polecić nam najlepsze rozwiązanie – i przygotować najważniejsze papiery posesji.

Kontakt z nami:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]