Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Wyprawy w góry - ta niebywała oferta Cię zadziwi.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym turystą ceniącym pewne i rzetelnie opracowane wycieczki w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl organizuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które uwielbiają dynamiczne spędzanie urlopu i dysponują pewnym doświadczeniem w tego rodzaju wyprawach. By wziąć udział w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to trekking dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie marzeń i poznanie swoich reakcji w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia wykwalifikowanych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają charakter górskiego terenu, ale także ochoczo dzielą się swoim doświadczeniem z członkami ekspedycji. Są oni również w stanie zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Kontakt z nami:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]