Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o pięknych miejscach w Małopolsce.

Choć województwo małopolskie jest jednym z mniejszych w Polsce, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, stąd nieraz z trudem można odnaleźć się w zalewie wiadomości o najciekawszych atrakcjach oraz zbliżających się wydarzeniach sportowych bądź kulturalnych w Małopolsce.

Portal dla zaintrygowanych atrakcjami turystycznymi w Małopolsce – istotne informacje i mapy

By przedstawić zainteresowanym atrakcje turystyczne tego województwa, stworzono witryna visitmalopolska.pl. Publikowane są tu informacje nie tylko o najpiękniejszych miejscach oraz zabytkach w tym województwie, ale też o pokazach i wydarzeniach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego terenie. Serwis prowadzony jest w ramach projektu MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy w serwisie? Podróżnicy organizujący pobyt w Małopolsce już na stronie głównej zauważą mapę, na której błyskawicznie odszukają Centra Informacji Turystycznej, muzea i zabytki, jak również hotele, motele i schroniska położone w miejscowościach województwa. Serwis pomaga zorganizować wizytę na południu Polski też pod względem logistycznym, prezentując informacje zarówno o wypożyczalniach aut i parkingach, jak i o lotniskach i dworcach. Prócz tego dla tych, którzy z najrozmaitszych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował liczne wirtualne spacery pokazujące m.in. piękno parków narodowych i krajobrazowych, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz regiony agroturystyczne.

Strona o najciekawszych miejscach w Małopolsce z myślą o cudzoziemców

Portal visitmalopolska.pl nie zapomina też o przyjezdnych z zagranicy, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane czy mniejsze południowe miejscowości. Komunikaty znajdujące się na stronie dostępne są zatem w języku angielskim, ale prócz tego w między innymi w języku słowackim, niemieckim, francuskim i włoskim. Zagraniczni turyści znajdą tu wykaz konsulatów i ambasad mających swoje siedziby na obszarze województwa małopolskiego. Niezwykle pomocna dla cudzoziemców może być również podstrona Rozmówki, na której poznają kluczowe wyrażenia i powiedzenia, które umożliwią im dogadać się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, które mogą ich spotkać podczas wczasów naszym kraju.

Kontakt z nami:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego